Praca

Firma Framer s.c. zatrudni pracownika na stanowisko:

Mechanik Maszyn Budowlanych

Opis stanowiska: diagnostyka i weryfikacja uszkodzeń, naprawy bieżące, obsługa techniczna silników, maszyn przemysłowych i budowlanych - również u klienta.

Oczekiwania:
- wykształcenie mechaniczne
- doświadczenie w branży maszyn budowlanych (Caterpillar, Volvo, Komatsu itp)
- znajomość elektromechaniki (elektroniki) będzie dodatkowym atutem
- prawo jazdy kat B
- znajomosc obsługi komputera
- znajomość j. angielskiego (dodatkowy atut)
- sumiennośc, rzetelność, uczciwość i zaangażowanie w pracy.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (po okresie próbnym)
- niezbędne narzedzia do pracy
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
- prace w przyjaznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: serwis@framer.pl
biuro@framer.pl

Lub kontakt osobisty pod numer telefonu +48 660862103, +48 790660882

Pracownik Działu Handlowego

Opis stanowiska: utrzymywanie kontaktów z klientami, pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert, sprzedaż części zamiennych, prace biurowe

Oczekujemy:
- wykształcenie adekwatne do zajmowanego stanowiska
- znajomość rynku maszyn budowalnych, przemysłowych oraz części zamiennych z tego segmentu będzie dodoatkowym atutem
- znajomość obsługi komputera
- prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: biuro@framer.pl

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania sie tylko z wybranymi osobami.

Z poważaniem,
Zespół Framer s.c.